+380 (44) 206-21-11
информационно-
консультационная служба

Центральний банк США підняв облікову ставку, зробивши кредити країн, що розвиваються, дорожчими04 октября 2018

Федеральна резервна система США, яка виконує роль центрального банку країни, оголосила про чергове підвищення облікової ставки.

Про це повідомляє Bloomberg

Цей крок зробить облігації країн, що розвиваються (зокрема й України) менш привабливими, а ставки за ними більшими. Адже ризик інвестування у облігації США є набагато меншим за ризик інвестування чи надання кредитів країнам з нестабільною економікою.

Так, облікова ставка в США зросла з 2% до 2,25%.

«Це поступове повернення до норми, яке забезпечить сталість сильної економіки», — прокоментував рішення очільник ФРС США Джеромі Повел.

В той же час, президент США Дональд Трамп завив, що він «не задоволений» черговим підвищенням ключової відсоткової ставки країни.

«На жаль, вони знову підвищили відсоткову ставку. І я не задоволений цим. Мене хвилює той факт, що їм просто подобається підвищувати відсоткові ставки», — заявив Трамп.

Облікова ставка — це один з основних індикаторів економіки. Вона являє собою відсоток, під який центральний банк надає кредити банкам та, відповідно, нижче якого комерційні банки не можуть давати кошти клієнтам.

 

Джерело: https://hromadske.ua/posts/tsentralnyi-bank-ssha-pidniav-oblikovu-stavku-zrobyvshy-kredyty-krain-shcho-rozvyvaiutsia-dorozhchymy


ПредыдущаяПолный списокСледующая

Конвертер валют
Сумма
Валюта
Перевод в
Итого

Версия для печати
© 2019. Pro Trading Consulting. Все права защищены.
Копирование материалов только с указанием обратной ссылки
Разработка сайта MSGROUP